Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa11:02
Oliwa11:02
Opacka11:04
Subisława11:06
Pomorska - Osiedle11:08
Pomorska11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II11:19
Żwirki i Wigury11:20
Bajana11:21
Legionów11:23
Plac Komorowskiego11:24
Mickiewicza11:26
Reja
 
11:27
0 min.
 
Wyspiańskiego11:292 min.
 
Opera Bałtycka11:314 min.
 
Traugutta11:336 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:347 min.
 
Chodowieckiego11:358 min.
 
Brama Oliwska11:369 min.
 
Dworzec Główny11:3811 min.
 
Brama Wyżynna11:4013 min.
 
Śródmieście SKM11:4215 min.
 
Pohulanka11:4417 min.
 
Odrzańska11:4518 min.
 
Chałubińskiego11:4720 min.
 
Sikorskiego11:4821 min.
 
Cieszyńskiego11:5023 min.
 
Cebertowicza11:5124 min.
 
Wilanowska11:5326 min.
 
Przemyska11:5427 min.
 
Płocka11:5528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy