Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa07:22
Oliwa07:22
Opacka07:24
Subisława07:26
Pomorska - Osiedle07:28
Pomorska07:30
Piastowska07:31
Czerwony Dwór07:33
Bora Komorowskiego07:34
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II07:39
Żwirki i Wigury07:40
Bajana07:41
Legionów07:43
Plac Komorowskiego07:44
Mickiewicza07:46
Reja
 
07:47
0 min.
 
Wyspiańskiego07:492 min.
 
Opera Bałtycka07:514 min.
 
Traugutta07:536 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:547 min.
 
Chodowieckiego07:558 min.
 
Brama Oliwska07:569 min.
 
Dworzec Główny07:5811 min.
 
Brama Wyżynna08:0013 min.
 
Śródmieście SKM08:0215 min.
 
Pohulanka08:0417 min.
 
Odrzańska08:0518 min.
 
Chałubińskiego08:0720 min.
 
Sikorskiego08:0821 min.
 
Cieszyńskiego08:1023 min.
 
Cebertowicza08:1124 min.
 
Wilanowska08:1326 min.
 
Przemyska08:1427 min.
 
Płocka08:1528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy