Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo18:20
Helska18:22
Osiedle Wejhera18:24
Pomorska18:25
Piastowska18:26
Czerwony Dwór18:28
Bora Komorowskiego18:29
Kołobrzeska18:30
Zaspa18:32
Startowa18:33
Jana Pawła II18:34
Żwirki i Wigury18:35
Bajana18:36
Legionów18:38
Plac Komorowskiego18:39
Mickiewicza18:41
Reja
 
18:42
0 min.
 
Wyspiańskiego18:442 min.
 
Opera Bałtycka18:475 min.
 
Traugutta18:497 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:508 min.
 
Chodowieckiego18:519 min.
 
Brama Oliwska18:5210 min.
 
Dworzec Główny18:5412 min.
 
Brama Wyżynna18:5614 min.
 
Śródmieście SKM18:5816 min.
 
Pohulanka19:0018 min.
 
Odrzańska19:0119 min.
 
Chałubińskiego19:0321 min.
 
Sikorskiego19:0422 min.
 
Cieszyńskiego19:0624 min.
 
Cebertowicza19:0725 min.
 
Wilanowska19:0927 min.
 
Przemyska19:1028 min.
 
Płocka19:1129 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1331 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy