Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa18:05
Oliwa18:05
Opacka18:07
Subisława18:09
Pomorska - Osiedle18:11
Pomorska18:13
Piastowska18:14
Czerwony Dwór18:16
Bora Komorowskiego18:17
Kołobrzeska18:18
Zaspa18:20
Startowa18:21
Jana Pawła II18:22
Żwirki i Wigury18:23
Bajana18:24
Legionów18:26
Plac Komorowskiego18:27
Mickiewicza18:29
Reja
 
18:30
0 min.
 
Wyspiańskiego18:322 min.
 
Opera Bałtycka18:355 min.
 
Traugutta18:377 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:388 min.
 
Chodowieckiego18:399 min.
 
Brama Oliwska18:4010 min.
 
Dworzec Główny18:4212 min.
 
Brama Wyżynna18:4414 min.
 
Śródmieście SKM18:4616 min.
 
Pohulanka18:4818 min.
 
Odrzańska18:4919 min.
 
Chałubińskiego18:5121 min.
 
Sikorskiego18:5222 min.
 
Cieszyńskiego18:5424 min.
 
Cebertowicza18:5525 min.
 
Wilanowska18:5727 min.
 
Przemyska18:5828 min.
 
Płocka18:5929 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy