Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa13:19
Oliwa13:19
Opacka13:21
Subisława13:23
Pomorska - Osiedle13:25
Pomorska13:27
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Bora Komorowskiego13:31
Kołobrzeska13:32
Zaspa13:34
Startowa13:35
Jana Pawła II13:36
Żwirki i Wigury13:37
Bajana13:38
Legionów13:40
Plac Komorowskiego13:41
Mickiewicza13:43
Reja
 
13:44
0 min.
 
Wyspiańskiego13:462 min.
 
Opera Bałtycka13:495 min.
 
Traugutta13:517 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:528 min.
 
Chodowieckiego13:539 min.
 
Brama Oliwska13:5410 min.
 
Dworzec Główny13:5612 min.
 
Brama Wyżynna13:5814 min.
 
Śródmieście SKM14:0016 min.
 
Pohulanka14:0218 min.
 
Odrzańska14:0319 min.
 
Chałubińskiego14:0521 min.
 
Sikorskiego14:0622 min.
 
Cieszyńskiego14:0824 min.
 
Cebertowicza14:0925 min.
 
Wilanowska14:1127 min.
 
Przemyska14:1228 min.
 
Płocka14:1329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy