Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa12:02
Oliwa12:02
Opacka12:04
Subisława12:06
Pomorska - Osiedle12:08
Pomorska12:10
Piastowska12:11
Czerwony Dwór12:13
Bora Komorowskiego12:14
Kołobrzeska12:15
Zaspa12:17
Startowa12:18
Jana Pawła II12:19
Żwirki i Wigury12:20
Bajana12:21
Legionów12:23
Plac Komorowskiego12:24
Mickiewicza12:26
Reja
 
12:27
0 min.
 
Wyspiańskiego12:292 min.
 
Opera Bałtycka12:314 min.
 
Traugutta12:336 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:347 min.
 
Chodowieckiego12:358 min.
 
Brama Oliwska12:369 min.
 
Dworzec Główny12:3811 min.
 
Brama Wyżynna12:4013 min.
 
Śródmieście SKM12:4215 min.
 
Pohulanka12:4417 min.
 
Odrzańska12:4518 min.
 
Chałubińskiego12:4720 min.
 
Sikorskiego12:4821 min.
 
Cieszyńskiego12:5023 min.
 
Cebertowicza12:5124 min.
 
Wilanowska12:5326 min.
 
Przemyska12:5427 min.
 
Płocka12:5528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy