Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa07:53
Oliwa07:53
Opacka07:55
Subisława07:57
Pomorska - Osiedle07:59
Pomorska08:01
Piastowska08:02
Czerwony Dwór08:04
Bora Komorowskiego08:05
Kołobrzeska08:06
Zaspa08:08
Startowa08:09
Jana Pawła II08:10
Żwirki i Wigury08:11
Bajana08:12
Legionów08:14
Plac Komorowskiego08:15
Mickiewicza08:16
Reja
 
08:17
0 min.
 
Wyspiańskiego08:192 min.
 
Opera Bałtycka08:214 min.
 
Traugutta08:236 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:247 min.
 
Chodowieckiego08:258 min.
 
Brama Oliwska08:269 min.
 
Dworzec Główny08:2811 min.
 
Brama Wyżynna08:3013 min.
 
Śródmieście SKM08:3215 min.
 
Pohulanka08:3417 min.
 
Odrzańska08:3518 min.
 
Chałubińskiego08:3720 min.
 
Sikorskiego08:3821 min.
 
Cieszyńskiego08:4023 min.
 
Cebertowicza08:4124 min.
 
Wilanowska08:4326 min.
 
Przemyska08:4427 min.
 
Płocka08:4528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy