Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa17:42
Oliwa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:48
Pomorska17:50
Piastowska17:51
Czerwony Dwór17:53
Bora Komorowskiego17:54
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury18:00
Bajana18:01
Legionów18:03
Plac Komorowskiego18:04
Mickiewicza18:06
Reja
 
18:07
0 min.
 
Wyspiańskiego18:092 min.
 
Opera Bałtycka18:114 min.
 
Traugutta18:136 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:147 min.
 
Chodowieckiego18:158 min.
 
Brama Oliwska18:169 min.
 
Dworzec Główny18:1811 min.
 
Brama Wyżynna18:2013 min.
 
Śródmieście SKM18:2215 min.
 
Pohulanka18:2417 min.
 
Odrzańska18:2518 min.
 
Chałubińskiego18:2720 min.
 
Sikorskiego18:2821 min.
 
Cieszyńskiego18:3023 min.
 
Cebertowicza18:3124 min.
 
Wilanowska18:3326 min.
 
Przemyska18:3427 min.
 
Płocka18:3528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:3730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy