Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa14:02
Oliwa14:02
Opacka14:04
Subisława14:06
Pomorska - Osiedle14:08
Pomorska14:10
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Zaspa14:17
Startowa14:18
Jana Pawła II14:19
Żwirki i Wigury14:20
Bajana14:21
Legionów14:23
Plac Komorowskiego14:24
Mickiewicza14:26
Reja
 
14:27
0 min.
 
Wyspiańskiego14:292 min.
 
Opera Bałtycka14:314 min.
 
Traugutta14:336 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:347 min.
 
Chodowieckiego14:358 min.
 
Brama Oliwska14:369 min.
 
Dworzec Główny14:3811 min.
 
Brama Wyżynna14:4013 min.
 
Śródmieście SKM14:4215 min.
 
Pohulanka14:4417 min.
 
Odrzańska14:4518 min.
 
Chałubińskiego14:4720 min.
 
Sikorskiego14:4821 min.
 
Cieszyńskiego14:5023 min.
 
Cebertowicza14:5124 min.
 
Wilanowska14:5326 min.
 
Przemyska14:5427 min.
 
Płocka14:5528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy