Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa13:22
Oliwa13:22
Opacka13:24
Subisława13:26
Pomorska - Osiedle13:28
Pomorska13:30
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Zaspa13:37
Startowa13:38
Jana Pawła II13:39
Żwirki i Wigury13:40
Bajana13:41
Legionów13:43
Plac Komorowskiego13:44
Mickiewicza13:46
Reja
 
13:47
0 min.
 
Wyspiańskiego13:492 min.
 
Opera Bałtycka13:514 min.
 
Traugutta13:536 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:547 min.
 
Chodowieckiego13:558 min.
 
Brama Oliwska13:569 min.
 
Dworzec Główny13:5811 min.
 
Brama Wyżynna14:0013 min.
 
Śródmieście SKM14:0215 min.
 
Pohulanka14:0417 min.
 
Odrzańska14:0518 min.
 
Chałubińskiego14:0720 min.
 
Sikorskiego14:0821 min.
 
Cieszyńskiego14:1023 min.
 
Cebertowicza14:1124 min.
 
Wilanowska14:1326 min.
 
Przemyska14:1427 min.
 
Płocka14:1528 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy