Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa19:43
Oliwa19:43
Opacka19:45
Subisława19:47
Pomorska - Osiedle19:49
Pomorska19:51
Piastowska19:52
Czerwony Dwór19:54
Bora Komorowskiego19:55
Kołobrzeska19:56
Zaspa19:58
Startowa19:59
Jana Pawła II20:00
Żwirki i Wigury20:01
Bajana20:02
Legionów20:04
Plac Komorowskiego20:05
Mickiewicza
 
20:07
0 min.
 
Reja20:081 min.
 
Wyspiańskiego20:103 min.
 
Opera Bałtycka20:125 min.
 
Traugutta20:147 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:158 min.
 
Chodowieckiego20:169 min.
 
Brama Oliwska20:1710 min.
 
Dworzec Główny20:1912 min.
 
Brama Wyżynna20:2114 min.
 
Śródmieście SKM20:2316 min.
 
Pohulanka20:2518 min.
 
Odrzańska20:2619 min.
 
Chałubińskiego20:2821 min.
 
Sikorskiego20:2922 min.
 
Cieszyńskiego20:3124 min.
 
Cebertowicza20:3225 min.
 
Wilanowska20:3427 min.
 
Przemyska20:3528 min.
 
Płocka20:3629 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy