Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:39
Oliwa11:39
Opacka11:41
Subisława11:43
Pomorska - Osiedle11:45
Pomorska11:47
Piastowska11:48
Czerwony Dwór11:50
Bora Komorowskiego11:51
Kołobrzeska11:52
Zaspa11:54
Startowa11:55
Jana Pawła II11:56
Żwirki i Wigury11:57
Bajana11:58
Legionów12:00
Plac Komorowskiego12:01
Mickiewicza
 
12:03
0 min.
 
Reja12:041 min.
 
Wyspiańskiego12:063 min.
 
Opera Bałtycka12:096 min.
 
Traugutta12:118 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:129 min.
 
Chodowieckiego12:1310 min.
 
Brama Oliwska12:1411 min.
 
Dworzec Główny12:1613 min.
 
Brama Wyżynna12:1815 min.
 
Śródmieście SKM12:2017 min.
 
Pohulanka12:2219 min.
 
Odrzańska12:2320 min.
 
Chałubińskiego12:2522 min.
 
Sikorskiego12:2623 min.
 
Cieszyńskiego12:2825 min.
 
Cebertowicza12:2926 min.
 
Wilanowska12:3128 min.
 
Przemyska12:3229 min.
 
Płocka12:3330 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy