Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa10:39
Oliwa10:39
Opacka10:41
Subisława10:43
Pomorska - Osiedle10:45
Pomorska10:47
Piastowska10:48
Czerwony Dwór10:50
Bora Komorowskiego10:51
Kołobrzeska10:52
Zaspa10:54
Startowa10:55
Jana Pawła II10:56
Żwirki i Wigury10:57
Bajana10:58
Legionów11:00
Plac Komorowskiego11:01
Mickiewicza
 
11:03
0 min.
 
Reja11:041 min.
 
Wyspiańskiego11:063 min.
 
Opera Bałtycka11:096 min.
 
Traugutta11:118 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:129 min.
 
Chodowieckiego11:1310 min.
 
Brama Oliwska11:1411 min.
 
Dworzec Główny11:1613 min.
 
Brama Wyżynna11:1815 min.
 
Śródmieście SKM11:2017 min.
 
Pohulanka11:2219 min.
 
Odrzańska11:2320 min.
 
Chałubińskiego11:2522 min.
 
Sikorskiego11:2623 min.
 
Cieszyńskiego11:2825 min.
 
Cebertowicza11:2926 min.
 
Wilanowska11:3128 min.
 
Przemyska11:3229 min.
 
Płocka11:3330 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy