Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:42
Helska09:44
Osiedle Wejhera09:46
Pomorska09:47
Piastowska09:48
Czerwony Dwór09:50
Bora Komorowskiego09:51
Kołobrzeska09:52
Zaspa09:54
Startowa09:55
Jana Pawła II09:56
Żwirki i Wigury09:57
Bajana09:58
Legionów10:00
Plac Komorowskiego10:01
Mickiewicza
 
10:03
0 min.
 
Reja10:041 min.
 
Wyspiańskiego10:063 min.
 
Opera Bałtycka10:096 min.
 
Traugutta10:118 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:129 min.
 
Chodowieckiego10:1310 min.
 
Brama Oliwska10:1411 min.
 
Dworzec Główny10:1613 min.
 
Brama Wyżynna10:1815 min.
 
Śródmieście SKM10:2017 min.
 
Pohulanka10:2219 min.
 
Odrzańska10:2320 min.
 
Chałubińskiego10:2522 min.
 
Sikorskiego10:2623 min.
 
Cieszyńskiego10:2825 min.
 
Cebertowicza10:2926 min.
 
Wilanowska10:3128 min.
 
Przemyska10:3229 min.
 
Płocka10:3330 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:3532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy