Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo08:42
Helska08:44
Osiedle Wejhera08:46
Pomorska08:47
Piastowska08:48
Czerwony Dwór08:50
Bora Komorowskiego08:51
Kołobrzeska08:52
Zaspa08:54
Startowa08:55
Jana Pawła II08:56
Żwirki i Wigury08:57
Bajana08:58
Legionów09:00
Plac Komorowskiego09:01
Mickiewicza
 
09:03
0 min.
 
Reja09:041 min.
 
Wyspiańskiego09:063 min.
 
Opera Bałtycka09:096 min.
 
Traugutta09:118 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:129 min.
 
Chodowieckiego09:1310 min.
 
Brama Oliwska09:1411 min.
 
Dworzec Główny09:1613 min.
 
Brama Wyżynna09:1815 min.
 
Śródmieście SKM09:2017 min.
 
Pohulanka09:2219 min.
 
Odrzańska09:2320 min.
 
Chałubińskiego09:2522 min.
 
Sikorskiego09:2623 min.
 
Cieszyńskiego09:2825 min.
 
Cebertowicza09:2926 min.
 
Wilanowska09:3128 min.
 
Przemyska09:3229 min.
 
Płocka09:3330 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy