Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa22:23
Oliwa22:23
Opacka22:25
Subisława22:27
Pomorska - Osiedle22:29
Pomorska22:31
Piastowska22:32
Czerwony Dwór22:34
Bora Komorowskiego22:35
Kołobrzeska22:36
Zaspa22:38
Startowa22:39
Jana Pawła II22:40
Żwirki i Wigury22:41
Bajana22:42
Legionów22:44
Plac Komorowskiego22:45
Mickiewicza
 
22:46
0 min.
 
Reja22:471 min.
 
Wyspiańskiego22:493 min.
 
Opera Bałtycka22:515 min.
 
Traugutta22:537 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:548 min.
 
Chodowieckiego22:559 min.
 
Brama Oliwska22:5610 min.
 
Dworzec Główny22:5812 min.
 
Brama Wyżynna23:0014 min.
 
Śródmieście SKM23:0216 min.
 
Pohulanka23:0418 min.
 
Odrzańska23:0519 min.
 
Chałubińskiego23:0721 min.
 
Sikorskiego23:0822 min.
 
Cieszyńskiego23:1024 min.
 
Cebertowicza23:1125 min.
 
Wilanowska23:1327 min.
 
Przemyska23:1428 min.
 
Płocka23:1529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy