Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa08:19
Oliwa08:19
Opacka08:21
Subisława08:23
Pomorska - Osiedle08:25
Pomorska08:27
Piastowska08:28
Czerwony Dwór08:30
Bora Komorowskiego08:31
Kołobrzeska08:32
Zaspa08:34
Startowa08:35
Jana Pawła II08:36
Żwirki i Wigury08:37
Bajana08:38
Legionów08:40
Plac Komorowskiego08:41
Mickiewicza
 
08:43
0 min.
 
Reja08:441 min.
 
Wyspiańskiego08:463 min.
 
Opera Bałtycka08:496 min.
 
Traugutta08:518 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:529 min.
 
Chodowieckiego08:5310 min.
 
Brama Oliwska08:5411 min.
 
Dworzec Główny08:5613 min.
 
Brama Wyżynna08:5815 min.
 
Śródmieście SKM09:0017 min.
 
Pohulanka09:0219 min.
 
Odrzańska09:0320 min.
 
Chałubińskiego09:0522 min.
 
Sikorskiego09:0623 min.
 
Cieszyńskiego09:0825 min.
 
Cebertowicza09:0926 min.
 
Wilanowska09:1128 min.
 
Przemyska09:1229 min.
 
Płocka09:1330 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy