Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa18:22
Oliwa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:28
Pomorska18:30
Piastowska18:31
Czerwony Dwór18:33
Bora Komorowskiego18:34
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury18:40
Bajana18:41
Legionów18:43
Plac Komorowskiego18:44
Mickiewicza
 
18:46
0 min.
 
Reja18:471 min.
 
Wyspiańskiego18:493 min.
 
Opera Bałtycka18:515 min.
 
Traugutta18:537 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:548 min.
 
Chodowieckiego18:559 min.
 
Brama Oliwska18:5610 min.
 
Dworzec Główny18:5812 min.
 
Brama Wyżynna19:0014 min.
 
Śródmieście SKM19:0216 min.
 
Pohulanka19:0418 min.
 
Odrzańska19:0519 min.
 
Chałubińskiego19:0721 min.
 
Sikorskiego19:0822 min.
 
Cieszyńskiego19:1024 min.
 
Cebertowicza19:1125 min.
 
Wilanowska19:1327 min.
 
Przemyska19:1428 min.
 
Płocka19:1529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy