Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa18:02
Oliwa18:02
Opacka18:04
Subisława18:06
Pomorska - Osiedle18:08
Pomorska18:10
Piastowska18:11
Czerwony Dwór18:13
Bora Komorowskiego18:14
Kołobrzeska18:15
Zaspa18:17
Startowa18:18
Jana Pawła II18:19
Żwirki i Wigury18:20
Bajana18:21
Legionów18:23
Plac Komorowskiego18:24
Mickiewicza
 
18:26
0 min.
 
Reja18:271 min.
 
Wyspiańskiego18:293 min.
 
Opera Bałtycka18:315 min.
 
Traugutta18:337 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:348 min.
 
Chodowieckiego18:359 min.
 
Brama Oliwska18:3610 min.
 
Dworzec Główny18:3812 min.
 
Brama Wyżynna18:4014 min.
 
Śródmieście SKM18:4216 min.
 
Pohulanka18:4418 min.
 
Odrzańska18:4519 min.
 
Chałubińskiego18:4721 min.
 
Sikorskiego18:4822 min.
 
Cieszyńskiego18:5024 min.
 
Cebertowicza18:5125 min.
 
Wilanowska18:5327 min.
 
Przemyska18:5428 min.
 
Płocka18:5529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:5731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy