Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa15:02
Oliwa15:02
Opacka15:04
Subisława15:06
Pomorska - Osiedle15:08
Pomorska15:10
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora Komorowskiego15:14
Kołobrzeska15:15
Zaspa15:17
Startowa15:18
Jana Pawła II15:19
Żwirki i Wigury15:20
Bajana15:21
Legionów15:23
Plac Komorowskiego15:24
Mickiewicza
 
15:26
0 min.
 
Reja15:271 min.
 
Wyspiańskiego15:293 min.
 
Opera Bałtycka15:315 min.
 
Traugutta15:337 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:348 min.
 
Chodowieckiego15:359 min.
 
Brama Oliwska15:3610 min.
 
Dworzec Główny15:3812 min.
 
Brama Wyżynna15:4014 min.
 
Śródmieście SKM15:4216 min.
 
Pohulanka15:4418 min.
 
Odrzańska15:4519 min.
 
Chałubińskiego15:4721 min.
 
Sikorskiego15:4822 min.
 
Cieszyńskiego15:5024 min.
 
Cebertowicza15:5125 min.
 
Wilanowska15:5327 min.
 
Przemyska15:5428 min.
 
Płocka15:5529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy