Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa11:02
Oliwa11:02
Opacka11:04
Subisława11:06
Pomorska - Osiedle11:08
Pomorska11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II11:19
Żwirki i Wigury11:20
Bajana11:21
Legionów11:23
Plac Komorowskiego11:24
Mickiewicza
 
11:26
0 min.
 
Reja11:271 min.
 
Wyspiańskiego11:293 min.
 
Opera Bałtycka11:315 min.
 
Traugutta11:337 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:348 min.
 
Chodowieckiego11:359 min.
 
Brama Oliwska11:3610 min.
 
Dworzec Główny11:3812 min.
 
Brama Wyżynna11:4014 min.
 
Śródmieście SKM11:4216 min.
 
Pohulanka11:4418 min.
 
Odrzańska11:4519 min.
 
Chałubińskiego11:4721 min.
 
Sikorskiego11:4822 min.
 
Cieszyńskiego11:5024 min.
 
Cebertowicza11:5125 min.
 
Wilanowska11:5327 min.
 
Przemyska11:5428 min.
 
Płocka11:5529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy