Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa10:42
Oliwa10:42
Opacka10:44
Subisława10:46
Pomorska - Osiedle10:48
Pomorska10:50
Piastowska10:51
Czerwony Dwór10:53
Bora Komorowskiego10:54
Kołobrzeska10:55
Zaspa10:57
Startowa10:58
Jana Pawła II10:59
Żwirki i Wigury11:00
Bajana11:01
Legionów11:03
Plac Komorowskiego11:04
Mickiewicza
 
11:06
0 min.
 
Reja11:071 min.
 
Wyspiańskiego11:093 min.
 
Opera Bałtycka11:115 min.
 
Traugutta11:137 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:148 min.
 
Chodowieckiego11:159 min.
 
Brama Oliwska11:1610 min.
 
Dworzec Główny11:1812 min.
 
Brama Wyżynna11:2014 min.
 
Śródmieście SKM11:2216 min.
 
Pohulanka11:2418 min.
 
Odrzańska11:2519 min.
 
Chałubińskiego11:2721 min.
 
Sikorskiego11:2822 min.
 
Cieszyńskiego11:3024 min.
 
Cebertowicza11:3125 min.
 
Wilanowska11:3327 min.
 
Przemyska11:3428 min.
 
Płocka11:3529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy