Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa05:53
Oliwa05:53
Opacka05:55
Subisława05:57
Pomorska - Osiedle05:59
Pomorska06:01
Piastowska06:02
Czerwony Dwór06:04
Bora Komorowskiego06:05
Kołobrzeska06:06
Zaspa06:08
Startowa06:09
Jana Pawła II06:10
Żwirki i Wigury06:11
Bajana06:12
Legionów06:14
Plac Komorowskiego06:15
Mickiewicza
 
06:16
0 min.
 
Reja06:171 min.
 
Wyspiańskiego06:193 min.
 
Opera Bałtycka06:215 min.
 
Traugutta06:237 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:248 min.
 
Chodowieckiego06:259 min.
 
Brama Oliwska06:2610 min.
 
Dworzec Główny06:2812 min.
 
Brama Wyżynna06:3014 min.
 
Śródmieście SKM06:3216 min.
 
Pohulanka06:3418 min.
 
Odrzańska06:3519 min.
 
Chałubińskiego06:3721 min.
 
Sikorskiego06:3822 min.
 
Cieszyńskiego06:4024 min.
 
Cebertowicza06:4125 min.
 
Wilanowska06:4327 min.
 
Przemyska06:4428 min.
 
Płocka06:4529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy