Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa11:02
Oliwa11:02
Opacka11:04
Subisława11:06
Pomorska - Osiedle11:08
Pomorska11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:15
Zaspa11:17
Startowa11:18
Jana Pawła II11:19
Żwirki i Wigury11:20
Bajana11:21
Legionów11:23
Plac Komorowskiego
 
11:24
0 min.
 
Mickiewicza11:262 min.
 
Reja11:273 min.
 
Wyspiańskiego11:295 min.
 
Opera Bałtycka11:317 min.
 
Traugutta11:339 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3410 min.
 
Chodowieckiego11:3511 min.
 
Brama Oliwska11:3612 min.
 
Dworzec Główny11:3814 min.
 
Brama Wyżynna11:4016 min.
 
Śródmieście SKM11:4218 min.
 
Pohulanka11:4420 min.
 
Odrzańska11:4521 min.
 
Chałubińskiego11:4723 min.
 
Sikorskiego11:4824 min.
 
Cieszyńskiego11:5026 min.
 
Cebertowicza11:5127 min.
 
Wilanowska11:5329 min.
 
Przemyska11:5430 min.
 
Płocka11:5531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy