Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa09:22
Oliwa09:22
Opacka09:24
Subisława09:26
Pomorska - Osiedle09:28
Pomorska09:30
Piastowska09:31
Czerwony Dwór09:33
Bora Komorowskiego09:34
Kołobrzeska09:35
Zaspa09:37
Startowa09:38
Jana Pawła II09:39
Żwirki i Wigury09:40
Bajana09:41
Legionów09:43
Plac Komorowskiego
 
09:44
0 min.
 
Mickiewicza09:462 min.
 
Reja09:473 min.
 
Wyspiańskiego09:495 min.
 
Opera Bałtycka09:517 min.
 
Traugutta09:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:5410 min.
 
Chodowieckiego09:5511 min.
 
Brama Oliwska09:5612 min.
 
Dworzec Główny09:5814 min.
 
Brama Wyżynna10:0016 min.
 
Śródmieście SKM10:0218 min.
 
Pohulanka10:0420 min.
 
Odrzańska10:0521 min.
 
Chałubińskiego10:0723 min.
 
Sikorskiego10:0824 min.
 
Cieszyńskiego10:1026 min.
 
Cebertowicza10:1127 min.
 
Wilanowska10:1329 min.
 
Przemyska10:1430 min.
 
Płocka10:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy