Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa07:22
Oliwa07:22
Opacka07:24
Subisława07:26
Pomorska - Osiedle07:28
Pomorska07:30
Piastowska07:31
Czerwony Dwór07:33
Bora Komorowskiego07:34
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II07:39
Żwirki i Wigury07:40
Bajana07:41
Legionów07:43
Plac Komorowskiego
 
07:44
0 min.
 
Mickiewicza07:462 min.
 
Reja07:473 min.
 
Wyspiańskiego07:495 min.
 
Opera Bałtycka07:517 min.
 
Traugutta07:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5410 min.
 
Chodowieckiego07:5511 min.
 
Brama Oliwska07:5612 min.
 
Dworzec Główny07:5814 min.
 
Brama Wyżynna08:0016 min.
 
Śródmieście SKM08:0218 min.
 
Pohulanka08:0420 min.
 
Odrzańska08:0521 min.
 
Chałubińskiego08:0723 min.
 
Sikorskiego08:0824 min.
 
Cieszyńskiego08:1026 min.
 
Cebertowicza08:1127 min.
 
Wilanowska08:1329 min.
 
Przemyska08:1430 min.
 
Płocka08:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy