Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa05:23
Oliwa05:23
Opacka05:25
Subisława05:27
Pomorska - Osiedle05:29
Pomorska05:31
Piastowska05:32
Czerwony Dwór05:34
Bora Komorowskiego05:35
Kołobrzeska05:36
Zaspa05:38
Startowa05:39
Jana Pawła II05:40
Żwirki i Wigury05:41
Bajana05:42
Legionów05:44
Plac Komorowskiego
 
05:45
0 min.
 
Mickiewicza05:461 min.
 
Reja05:472 min.
 
Wyspiańskiego05:494 min.
 
Opera Bałtycka05:516 min.
 
Traugutta05:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:549 min.
 
Chodowieckiego05:5510 min.
 
Brama Oliwska05:5611 min.
 
Dworzec Główny05:5813 min.
 
Brama Wyżynna06:0015 min.
 
Śródmieście SKM06:0217 min.
 
Pohulanka06:0419 min.
 
Odrzańska06:0520 min.
 
Chałubińskiego06:0722 min.
 
Sikorskiego06:0823 min.
 
Cieszyńskiego06:1025 min.
 
Cebertowicza06:1126 min.
 
Wilanowska06:1328 min.
 
Przemyska06:1429 min.
 
Płocka06:1530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy