Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa20:53
Oliwa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:59
Pomorska21:01
Piastowska21:02
Czerwony Dwór21:04
Bora Komorowskiego21:05
Kołobrzeska21:06
Zaspa21:08
Startowa21:09
Jana Pawła II21:10
Żwirki i Wigury21:11
Bajana21:12
Legionów21:14
Plac Komorowskiego
 
21:15
0 min.
 
Mickiewicza21:161 min.
 
Reja21:172 min.
 
Wyspiańskiego21:194 min.
 
Opera Bałtycka21:216 min.
 
Traugutta21:238 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:249 min.
 
Chodowieckiego21:2510 min.
 
Brama Oliwska21:2611 min.
 
Dworzec Główny21:2813 min.
 
Brama Wyżynna21:3015 min.
 
Śródmieście SKM21:3217 min.
 
Pohulanka21:3419 min.
 
Odrzańska21:3520 min.
 
Chałubińskiego21:3722 min.
 
Sikorskiego21:3823 min.
 
Cieszyńskiego21:4025 min.
 
Cebertowicza21:4126 min.
 
Wilanowska21:4328 min.
 
Przemyska21:4429 min.
 
Płocka21:4530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy