Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa20:03
Oliwa20:03
Opacka20:05
Subisława20:07
Pomorska - Osiedle20:09
Pomorska20:11
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:14
Bora Komorowskiego20:15
Kołobrzeska20:16
Zaspa20:18
Startowa20:19
Jana Pawła II20:20
Żwirki i Wigury20:21
Bajana20:22
Legionów20:24
Plac Komorowskiego
 
20:25
0 min.
 
Mickiewicza20:272 min.
 
Reja20:283 min.
 
Wyspiańskiego20:305 min.
 
Opera Bałtycka20:327 min.
 
Traugutta20:349 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:3510 min.
 
Chodowieckiego20:3611 min.
 
Brama Oliwska20:3712 min.
 
Dworzec Główny20:3914 min.
 
Brama Wyżynna20:4116 min.
 
Śródmieście SKM20:4318 min.
 
Pohulanka20:4520 min.
 
Odrzańska20:4621 min.
 
Chałubińskiego20:4823 min.
 
Sikorskiego20:4924 min.
 
Cieszyńskiego20:5126 min.
 
Cebertowicza20:5227 min.
 
Wilanowska20:5429 min.
 
Przemyska20:5530 min.
 
Płocka20:5631 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy