Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa19:23
Oliwa19:23
Opacka19:25
Subisława19:27
Pomorska - Osiedle19:29
Pomorska19:31
Piastowska19:32
Czerwony Dwór19:34
Bora Komorowskiego19:35
Kołobrzeska19:36
Zaspa19:38
Startowa19:39
Jana Pawła II19:40
Żwirki i Wigury19:41
Bajana19:42
Legionów19:44
Plac Komorowskiego
 
19:45
0 min.
 
Mickiewicza19:472 min.
 
Reja19:483 min.
 
Wyspiańskiego19:505 min.
 
Opera Bałtycka19:538 min.
 
Traugutta19:5510 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:5611 min.
 
Chodowieckiego19:5712 min.
 
Brama Oliwska19:5813 min.
 
Dworzec Główny20:0015 min.
 
Brama Wyżynna20:0217 min.
 
Śródmieście SKM20:0419 min.
 
Pohulanka20:0621 min.
 
Odrzańska20:0722 min.
 
Chałubińskiego20:0924 min.
 
Sikorskiego20:1025 min.
 
Cieszyńskiego20:1227 min.
 
Cebertowicza20:1328 min.
 
Wilanowska20:1530 min.
 
Przemyska20:1631 min.
 
Płocka20:1732 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:1934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy