Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa18:45
Oliwa18:45
Opacka18:47
Subisława18:49
Pomorska - Osiedle18:51
Pomorska18:53
Piastowska18:54
Czerwony Dwór18:56
Bora Komorowskiego18:57
Kołobrzeska18:58
Zaspa19:00
Startowa19:01
Jana Pawła II19:02
Żwirki i Wigury19:03
Bajana19:04
Legionów19:06
Plac Komorowskiego
 
19:07
0 min.
 
Mickiewicza19:092 min.
 
Reja19:103 min.
 
Wyspiańskiego19:125 min.
 
Opera Bałtycka19:158 min.
 
Traugutta19:1710 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:1811 min.
 
Chodowieckiego19:1912 min.
 
Brama Oliwska19:2013 min.
 
Dworzec Główny19:2215 min.
 
Brama Wyżynna19:2417 min.
 
Śródmieście SKM19:2619 min.
 
Pohulanka19:2821 min.
 
Odrzańska19:2922 min.
 
Chałubińskiego19:3124 min.
 
Sikorskiego19:3225 min.
 
Cieszyńskiego19:3427 min.
 
Cebertowicza19:3528 min.
 
Wilanowska19:3730 min.
 
Przemyska19:3831 min.
 
Płocka19:3932 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:4134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy