Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo18:20
Helska18:22
Osiedle Wejhera18:24
Pomorska18:25
Piastowska18:26
Czerwony Dwór18:28
Bora Komorowskiego18:29
Kołobrzeska18:30
Zaspa18:32
Startowa18:33
Jana Pawła II18:34
Żwirki i Wigury18:35
Bajana18:36
Legionów18:38
Plac Komorowskiego
 
18:39
0 min.
 
Mickiewicza18:412 min.
 
Reja18:423 min.
 
Wyspiańskiego18:445 min.
 
Opera Bałtycka18:478 min.
 
Traugutta18:4910 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:5011 min.
 
Chodowieckiego18:5112 min.
 
Brama Oliwska18:5213 min.
 
Dworzec Główny18:5415 min.
 
Brama Wyżynna18:5617 min.
 
Śródmieście SKM18:5819 min.
 
Pohulanka19:0021 min.
 
Odrzańska19:0122 min.
 
Chałubińskiego19:0324 min.
 
Sikorskiego19:0425 min.
 
Cieszyńskiego19:0627 min.
 
Cebertowicza19:0728 min.
 
Wilanowska19:0930 min.
 
Przemyska19:1031 min.
 
Płocka19:1132 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy