Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo17:20
Helska17:22
Osiedle Wejhera17:24
Pomorska17:25
Piastowska17:26
Czerwony Dwór17:28
Bora Komorowskiego17:29
Kołobrzeska17:30
Zaspa17:32
Startowa17:33
Jana Pawła II17:34
Żwirki i Wigury17:35
Bajana17:36
Legionów17:38
Plac Komorowskiego
 
17:39
0 min.
 
Mickiewicza17:412 min.
 
Reja17:423 min.
 
Wyspiańskiego17:445 min.
 
Opera Bałtycka17:478 min.
 
Traugutta17:4910 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:5011 min.
 
Chodowieckiego17:5112 min.
 
Brama Oliwska17:5213 min.
 
Dworzec Główny17:5415 min.
 
Brama Wyżynna17:5617 min.
 
Śródmieście SKM17:5819 min.
 
Pohulanka18:0021 min.
 
Odrzańska18:0122 min.
 
Chałubińskiego18:0324 min.
 
Sikorskiego18:0425 min.
 
Cieszyńskiego18:0627 min.
 
Cebertowicza18:0728 min.
 
Wilanowska18:0930 min.
 
Przemyska18:1031 min.
 
Płocka18:1132 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:1334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy