Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa16:32
Oliwa16:32
Opacka16:34
Subisława16:36
Pomorska - Osiedle16:38
Pomorska16:40
Piastowska16:41
Czerwony Dwór16:43
Bora Komorowskiego16:44
Kołobrzeska16:45
Zaspa16:47
Startowa16:48
Jana Pawła II16:49
Żwirki i Wigury16:50
Bajana16:51
Legionów16:53
Plac Komorowskiego
 
16:54
0 min.
 
Mickiewicza16:562 min.
 
Reja16:573 min.
 
Wyspiańskiego16:595 min.
 
Opera Bałtycka17:028 min.
 
Traugutta17:0410 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0511 min.
 
Chodowieckiego17:0612 min.
 
Brama Oliwska17:0713 min.
 
Dworzec Główny17:0915 min.
 
Brama Wyżynna17:1117 min.
 
Śródmieście SKM17:1319 min.
 
Pohulanka17:1521 min.
 
Odrzańska17:1622 min.
 
Chałubińskiego17:1824 min.
 
Sikorskiego17:1925 min.
 
Cieszyńskiego17:2127 min.
 
Cebertowicza17:2228 min.
 
Wilanowska17:2430 min.
 
Przemyska17:2531 min.
 
Płocka17:2632 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy