Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa11:59
Oliwa11:59
Opacka12:01
Subisława12:03
Pomorska - Osiedle12:05
Pomorska12:07
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Bora Komorowskiego12:11
Kołobrzeska12:12
Zaspa12:14
Startowa12:15
Jana Pawła II12:16
Żwirki i Wigury12:17
Bajana12:18
Legionów12:20
Plac Komorowskiego
 
12:21
0 min.
 
Mickiewicza12:232 min.
 
Reja12:243 min.
 
Wyspiańskiego12:265 min.
 
Opera Bałtycka12:298 min.
 
Traugutta12:3110 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:3211 min.
 
Chodowieckiego12:3312 min.
 
Brama Oliwska12:3413 min.
 
Dworzec Główny12:3615 min.
 
Brama Wyżynna12:3817 min.
 
Śródmieście SKM12:4019 min.
 
Pohulanka12:4221 min.
 
Odrzańska12:4322 min.
 
Chałubińskiego12:4524 min.
 
Sikorskiego12:4625 min.
 
Cieszyńskiego12:4827 min.
 
Cebertowicza12:4928 min.
 
Wilanowska12:5130 min.
 
Przemyska12:5231 min.
 
Płocka12:5332 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy