Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa10:39
Oliwa10:39
Opacka10:41
Subisława10:43
Pomorska - Osiedle10:45
Pomorska10:47
Piastowska10:48
Czerwony Dwór10:50
Bora Komorowskiego10:51
Kołobrzeska10:52
Zaspa10:54
Startowa10:55
Jana Pawła II10:56
Żwirki i Wigury10:57
Bajana10:58
Legionów11:00
Plac Komorowskiego
 
11:01
0 min.
 
Mickiewicza11:032 min.
 
Reja11:043 min.
 
Wyspiańskiego11:065 min.
 
Opera Bałtycka11:098 min.
 
Traugutta11:1110 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:1211 min.
 
Chodowieckiego11:1312 min.
 
Brama Oliwska11:1413 min.
 
Dworzec Główny11:1615 min.
 
Brama Wyżynna11:1817 min.
 
Śródmieście SKM11:2019 min.
 
Pohulanka11:2221 min.
 
Odrzańska11:2322 min.
 
Chałubińskiego11:2524 min.
 
Sikorskiego11:2625 min.
 
Cieszyńskiego11:2827 min.
 
Cebertowicza11:2928 min.
 
Wilanowska11:3130 min.
 
Przemyska11:3231 min.
 
Płocka11:3332 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy