Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:22
Helska10:24
Osiedle Wejhera10:26
Pomorska10:27
Piastowska10:28
Czerwony Dwór10:30
Bora Komorowskiego10:31
Kołobrzeska10:32
Zaspa10:34
Startowa10:35
Jana Pawła II10:36
Żwirki i Wigury10:37
Bajana10:38
Legionów10:40
Plac Komorowskiego
 
10:41
0 min.
 
Mickiewicza10:432 min.
 
Reja10:443 min.
 
Wyspiańskiego10:465 min.
 
Opera Bałtycka10:498 min.
 
Traugutta10:5110 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5211 min.
 
Chodowieckiego10:5312 min.
 
Brama Oliwska10:5413 min.
 
Dworzec Główny10:5615 min.
 
Brama Wyżynna10:5817 min.
 
Śródmieście SKM11:0019 min.
 
Pohulanka11:0221 min.
 
Odrzańska11:0322 min.
 
Chałubińskiego11:0524 min.
 
Sikorskiego11:0625 min.
 
Cieszyńskiego11:0827 min.
 
Cebertowicza11:0928 min.
 
Wilanowska11:1130 min.
 
Przemyska11:1231 min.
 
Płocka11:1332 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:1534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy