Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo09:02
Helska09:04
Osiedle Wejhera09:06
Pomorska09:07
Piastowska09:08
Czerwony Dwór09:10
Bora Komorowskiego09:11
Kołobrzeska09:12
Zaspa09:14
Startowa09:15
Jana Pawła II09:16
Żwirki i Wigury09:17
Bajana09:18
Legionów09:20
Plac Komorowskiego
 
09:21
0 min.
 
Mickiewicza09:232 min.
 
Reja09:243 min.
 
Wyspiańskiego09:265 min.
 
Opera Bałtycka09:298 min.
 
Traugutta09:3110 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3211 min.
 
Chodowieckiego09:3312 min.
 
Brama Oliwska09:3413 min.
 
Dworzec Główny09:3615 min.
 
Brama Wyżynna09:3817 min.
 
Śródmieście SKM09:4019 min.
 
Pohulanka09:4221 min.
 
Odrzańska09:4322 min.
 
Chałubińskiego09:4524 min.
 
Sikorskiego09:4625 min.
 
Cieszyńskiego09:4827 min.
 
Cebertowicza09:4928 min.
 
Wilanowska09:5130 min.
 
Przemyska09:5231 min.
 
Płocka09:5332 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:5534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy