Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa21:53
Oliwa21:53
Opacka21:55
Subisława21:57
Pomorska - Osiedle21:59
Pomorska22:01
Piastowska22:02
Czerwony Dwór22:04
Bora Komorowskiego22:05
Kołobrzeska22:06
Zaspa22:08
Startowa22:09
Jana Pawła II22:10
Żwirki i Wigury22:11
Bajana22:12
Legionów22:14
Plac Komorowskiego
 
22:15
0 min.
 
Mickiewicza22:161 min.
 
Reja22:172 min.
 
Wyspiańskiego22:194 min.
 
Opera Bałtycka22:216 min.
 
Traugutta22:238 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:249 min.
 
Chodowieckiego22:2510 min.
 
Brama Oliwska22:2611 min.
 
Dworzec Główny22:2813 min.
 
Brama Wyżynna22:3015 min.
 
Śródmieście SKM22:3217 min.
 
Pohulanka22:3419 min.
 
Odrzańska22:3520 min.
 
Chałubińskiego22:3722 min.
 
Sikorskiego22:3823 min.
 
Cieszyńskiego22:4025 min.
 
Cebertowicza22:4126 min.
 
Wilanowska22:4328 min.
 
Przemyska22:4429 min.
 
Płocka22:4530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:4732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy