Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa21:23
Oliwa21:23
Opacka21:25
Subisława21:27
Pomorska - Osiedle21:29
Pomorska21:31
Piastowska21:32
Czerwony Dwór21:34
Bora Komorowskiego21:35
Kołobrzeska21:36
Zaspa21:38
Startowa21:39
Jana Pawła II21:40
Żwirki i Wigury21:41
Bajana21:42
Legionów21:44
Plac Komorowskiego
 
21:45
0 min.
 
Mickiewicza21:461 min.
 
Reja21:472 min.
 
Wyspiańskiego21:494 min.
 
Opera Bałtycka21:516 min.
 
Traugutta21:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:549 min.
 
Chodowieckiego21:5510 min.
 
Brama Oliwska21:5611 min.
 
Dworzec Główny21:5813 min.
 
Brama Wyżynna22:0015 min.
 
Śródmieście SKM22:0217 min.
 
Pohulanka22:0419 min.
 
Odrzańska22:0520 min.
 
Chałubińskiego22:0722 min.
 
Sikorskiego22:0823 min.
 
Cieszyńskiego22:1025 min.
 
Cebertowicza22:1126 min.
 
Wilanowska22:1328 min.
 
Przemyska22:1429 min.
 
Płocka22:1530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy