Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa18:22
Oliwa18:22
Opacka18:24
Subisława18:26
Pomorska - Osiedle18:28
Pomorska18:30
Piastowska18:31
Czerwony Dwór18:33
Bora Komorowskiego18:34
Kołobrzeska18:35
Zaspa18:37
Startowa18:38
Jana Pawła II18:39
Żwirki i Wigury18:40
Bajana18:41
Legionów18:43
Plac Komorowskiego
 
18:44
0 min.
 
Mickiewicza18:462 min.
 
Reja18:473 min.
 
Wyspiańskiego18:495 min.
 
Opera Bałtycka18:517 min.
 
Traugutta18:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:5410 min.
 
Chodowieckiego18:5511 min.
 
Brama Oliwska18:5612 min.
 
Dworzec Główny18:5814 min.
 
Brama Wyżynna19:0016 min.
 
Śródmieście SKM19:0218 min.
 
Pohulanka19:0420 min.
 
Odrzańska19:0521 min.
 
Chałubińskiego19:0723 min.
 
Sikorskiego19:0824 min.
 
Cieszyńskiego19:1026 min.
 
Cebertowicza19:1127 min.
 
Wilanowska19:1329 min.
 
Przemyska19:1430 min.
 
Płocka19:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy