Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa14:02
Oliwa14:02
Opacka14:04
Subisława14:06
Pomorska - Osiedle14:08
Pomorska14:10
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Zaspa14:17
Startowa14:18
Jana Pawła II14:19
Żwirki i Wigury14:20
Bajana14:21
Legionów14:23
Plac Komorowskiego
 
14:24
0 min.
 
Mickiewicza14:262 min.
 
Reja14:273 min.
 
Wyspiańskiego14:295 min.
 
Opera Bałtycka14:317 min.
 
Traugutta14:339 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:3410 min.
 
Chodowieckiego14:3511 min.
 
Brama Oliwska14:3612 min.
 
Dworzec Główny14:3814 min.
 
Brama Wyżynna14:4016 min.
 
Śródmieście SKM14:4218 min.
 
Pohulanka14:4420 min.
 
Odrzańska14:4521 min.
 
Chałubińskiego14:4723 min.
 
Sikorskiego14:4824 min.
 
Cieszyńskiego14:5026 min.
 
Cebertowicza14:5127 min.
 
Wilanowska14:5329 min.
 
Przemyska14:5430 min.
 
Płocka14:5531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy