Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa11:42
Oliwa11:42
Opacka11:44
Subisława11:46
Pomorska - Osiedle11:48
Pomorska11:50
Piastowska11:51
Czerwony Dwór11:53
Bora Komorowskiego11:54
Kołobrzeska11:55
Zaspa11:57
Startowa11:58
Jana Pawła II11:59
Żwirki i Wigury12:00
Bajana12:01
Legionów12:03
Plac Komorowskiego
 
12:04
0 min.
 
Mickiewicza12:062 min.
 
Reja12:073 min.
 
Wyspiańskiego12:095 min.
 
Opera Bałtycka12:117 min.
 
Traugutta12:139 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:1410 min.
 
Chodowieckiego12:1511 min.
 
Brama Oliwska12:1612 min.
 
Dworzec Główny12:1814 min.
 
Brama Wyżynna12:2016 min.
 
Śródmieście SKM12:2218 min.
 
Pohulanka12:2420 min.
 
Odrzańska12:2521 min.
 
Chałubińskiego12:2723 min.
 
Sikorskiego12:2824 min.
 
Cieszyńskiego12:3026 min.
 
Cebertowicza12:3127 min.
 
Wilanowska12:3329 min.
 
Przemyska12:3430 min.
 
Płocka12:3531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:3733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy