Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa10:22
Oliwa10:22
Opacka10:24
Subisława10:26
Pomorska - Osiedle10:28
Pomorska10:30
Piastowska10:31
Czerwony Dwór10:33
Bora Komorowskiego10:34
Kołobrzeska10:35
Zaspa10:37
Startowa10:38
Jana Pawła II10:39
Żwirki i Wigury10:40
Bajana10:41
Legionów10:43
Plac Komorowskiego
 
10:44
0 min.
 
Mickiewicza10:462 min.
 
Reja10:473 min.
 
Wyspiańskiego10:495 min.
 
Opera Bałtycka10:517 min.
 
Traugutta10:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5410 min.
 
Chodowieckiego10:5511 min.
 
Brama Oliwska10:5612 min.
 
Dworzec Główny10:5814 min.
 
Brama Wyżynna11:0016 min.
 
Śródmieście SKM11:0218 min.
 
Pohulanka11:0420 min.
 
Odrzańska11:0521 min.
 
Chałubińskiego11:0723 min.
 
Sikorskiego11:0824 min.
 
Cieszyńskiego11:1026 min.
 
Cebertowicza11:1127 min.
 
Wilanowska11:1329 min.
 
Przemyska11:1430 min.
 
Płocka11:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy