Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa08:53
Oliwa08:53
Opacka08:55
Subisława08:57
Pomorska - Osiedle08:59
Pomorska09:01
Piastowska09:02
Czerwony Dwór09:04
Bora Komorowskiego09:05
Kołobrzeska09:06
Zaspa09:08
Startowa09:09
Jana Pawła II09:10
Żwirki i Wigury09:11
Bajana09:12
Legionów09:14
Plac Komorowskiego
 
09:15
0 min.
 
Mickiewicza09:161 min.
 
Reja09:172 min.
 
Wyspiańskiego09:194 min.
 
Opera Bałtycka09:216 min.
 
Traugutta09:238 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:249 min.
 
Chodowieckiego09:2510 min.
 
Brama Oliwska09:2611 min.
 
Dworzec Główny09:2813 min.
 
Brama Wyżynna09:3015 min.
 
Śródmieście SKM09:3217 min.
 
Pohulanka09:3419 min.
 
Odrzańska09:3520 min.
 
Chałubińskiego09:3722 min.
 
Sikorskiego09:3823 min.
 
Cieszyńskiego09:4025 min.
 
Cebertowicza09:4126 min.
 
Wilanowska09:4328 min.
 
Przemyska09:4429 min.
 
Płocka09:4530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy