Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa06:53
Oliwa06:53
Opacka06:55
Subisława06:57
Pomorska - Osiedle06:59
Pomorska07:01
Piastowska07:02
Czerwony Dwór07:04
Bora Komorowskiego07:05
Kołobrzeska07:06
Zaspa07:08
Startowa07:09
Jana Pawła II07:10
Żwirki i Wigury07:11
Bajana07:12
Legionów07:14
Plac Komorowskiego
 
07:15
0 min.
 
Mickiewicza07:161 min.
 
Reja07:172 min.
 
Wyspiańskiego07:194 min.
 
Opera Bałtycka07:216 min.
 
Traugutta07:238 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:249 min.
 
Chodowieckiego07:2510 min.
 
Brama Oliwska07:2611 min.
 
Dworzec Główny07:2813 min.
 
Brama Wyżynna07:3015 min.
 
Śródmieście SKM07:3217 min.
 
Pohulanka07:3419 min.
 
Odrzańska07:3520 min.
 
Chałubińskiego07:3722 min.
 
Sikorskiego07:3823 min.
 
Cieszyńskiego07:4025 min.
 
Cebertowicza07:4126 min.
 
Wilanowska07:4328 min.
 
Przemyska07:4429 min.
 
Płocka07:4530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy