Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa06:23
Oliwa06:23
Opacka06:25
Subisława06:27
Pomorska - Osiedle06:29
Pomorska06:31
Piastowska06:32
Czerwony Dwór06:34
Bora Komorowskiego06:35
Kołobrzeska06:36
Zaspa06:38
Startowa06:39
Jana Pawła II06:40
Żwirki i Wigury06:41
Bajana06:42
Legionów06:44
Plac Komorowskiego
 
06:45
0 min.
 
Mickiewicza06:461 min.
 
Reja06:472 min.
 
Wyspiańskiego06:494 min.
 
Opera Bałtycka06:516 min.
 
Traugutta06:538 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:549 min.
 
Chodowieckiego06:5510 min.
 
Brama Oliwska06:5611 min.
 
Dworzec Główny06:5813 min.
 
Brama Wyżynna07:0015 min.
 
Śródmieście SKM07:0217 min.
 
Pohulanka07:0419 min.
 
Odrzańska07:0520 min.
 
Chałubińskiego07:0722 min.
 
Sikorskiego07:0823 min.
 
Cieszyńskiego07:1025 min.
 
Cebertowicza07:1126 min.
 
Wilanowska07:1328 min.
 
Przemyska07:1429 min.
 
Płocka07:1530 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy