Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa06:32
Oliwa06:32
Opacka06:34
Subisława06:36
Pomorska - Osiedle06:38
Pomorska06:40
Piastowska06:41
Czerwony Dwór06:43
Bora Komorowskiego06:44
Kołobrzeska06:45
Zaspa06:47
Startowa06:48
Jana Pawła II06:49
Żwirki i Wigury06:50
Bajana06:51
Legionów06:53
Plac Komorowskiego
 
06:54
0 min.
 
Mickiewicza06:562 min.
 
Reja06:573 min.
 
Wyspiańskiego06:595 min.
 
Opera Bałtycka07:028 min.
 
Traugutta07:0410 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0511 min.
 
Chodowieckiego07:0612 min.
 
Brama Oliwska07:0713 min.
 
Dworzec Główny07:0915 min.
 
Brama Wyżynna07:1117 min.
 
Śródmieście SKM07:1319 min.
 
Pohulanka07:1521 min.
 
Odrzańska07:1622 min.
 
Chałubińskiego07:1824 min.
 
Sikorskiego07:1925 min.
 
Cieszyńskiego07:2127 min.
 
Cebertowicza07:2228 min.
 
Wilanowska07:2430 min.
 
Przemyska07:2531 min.
 
Płocka07:2632 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy