Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa19:22
Oliwa19:22
Opacka19:24
Subisława19:26
Pomorska - Osiedle19:28
Pomorska19:30
Piastowska19:31
Czerwony Dwór19:33
Bora Komorowskiego19:34
Kołobrzeska19:35
Zaspa19:37
Startowa19:38
Jana Pawła II19:39
Żwirki i Wigury19:40
Bajana19:41
Legionów19:43
Plac Komorowskiego
 
19:44
0 min.
 
Mickiewicza19:462 min.
 
Reja19:473 min.
 
Wyspiańskiego19:495 min.
 
Opera Bałtycka19:517 min.
 
Traugutta19:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:5410 min.
 
Chodowieckiego19:5511 min.
 
Brama Oliwska19:5612 min.
 
Dworzec Główny19:5814 min.
 
Brama Wyżynna20:0016 min.
 
Śródmieście SKM20:0218 min.
 
Pohulanka20:0420 min.
 
Odrzańska20:0521 min.
 
Chałubińskiego20:0723 min.
 
Sikorskiego20:0824 min.
 
Cieszyńskiego20:1026 min.
 
Cebertowicza20:1127 min.
 
Wilanowska20:1329 min.
 
Przemyska20:1430 min.
 
Płocka20:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy