Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa16:22
Oliwa16:22
Opacka16:24
Subisława16:26
Pomorska - Osiedle16:28
Pomorska16:30
Piastowska16:31
Czerwony Dwór16:33
Bora Komorowskiego16:34
Kołobrzeska16:35
Zaspa16:37
Startowa16:38
Jana Pawła II16:39
Żwirki i Wigury16:40
Bajana16:41
Legionów16:43
Plac Komorowskiego
 
16:44
0 min.
 
Mickiewicza16:462 min.
 
Reja16:473 min.
 
Wyspiańskiego16:495 min.
 
Opera Bałtycka16:517 min.
 
Traugutta16:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5410 min.
 
Chodowieckiego16:5511 min.
 
Brama Oliwska16:5612 min.
 
Dworzec Główny16:5814 min.
 
Brama Wyżynna17:0016 min.
 
Śródmieście SKM17:0218 min.
 
Pohulanka17:0420 min.
 
Odrzańska17:0521 min.
 
Chałubińskiego17:0723 min.
 
Sikorskiego17:0824 min.
 
Cieszyńskiego17:1026 min.
 
Cebertowicza17:1127 min.
 
Wilanowska17:1329 min.
 
Przemyska17:1430 min.
 
Płocka17:1531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy